Perkamiausios

puslapyje
Rodoma 1 - 8 iš 337 prekių
 • 1,99 €

  Dažų „Tikkurila“ spalvos pavyzdys – tai daugkartinis lipnusis lakštas, kurį priklijavus prie sienos galima pamatyti, kaip pasirinkta dažų spalva atrodys realioje aplinkoje. Lakštas padengtas tikrais dažais, lengvai prisiklijuoja ir nusilupa. Jį nulupus ant sienos nelieka jokių žymių. Spalvos pavyzdys leidžia patikrinti, ar pasirinkta spalva dera prie interjero ir kaip atrodo esant natūraliam bei dirbtiniam apšvietimui. Dydis 25x20 cm.

  1,99 €
 • 43,95 €

  Terasų aliejavimo įrankiai su dažymo vonele. Šlifuokite ir aliejuokite naudodami tą patį įrankį. Sklandžiai veikiantis fiksatorius leidžia lengvai keisti vieną funkciją kita – nuo šlifavimo pereiti prie aliejavimo. Naudojant naują terasoms skirtą „Anza“ įrankį bus lengva šlifuoti ir aliejuoti net darant tai pirmą sykį ir neturint įgūdžių. Aliejavimo kempinė paskleidžia aliejų plonu bei vienodu sluoksniu ir leidžia išvengti dėmių bei dangos lupimosi. 

  Naujas teptukas „Anza Elite Woodcare“ skirtas terasų, bei lauko baldų aliejavimui. Šis teptukas leidžia paimti žymiai daugiau aliejaus nei kiti mūsų teptukai, todėl vienu kartu galite padengti didesnį plotą. 

  Dviejų dalių aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi leis dirbti nepasilenkus ir tausojant nugarą.

  SVARBU! Rinkinyje nėra šlifavimo lapelių (lapelių su velcro kabliukais rekomenduojami matmenys 80x230 mm).

  54,94 € 43,95 €
 • 10,66 €

  Oksiduojanti valymo priemonė. Dažymo reikmenų kategorija 01 (RT klasifikacija – MaalausRYL 2001). Dažymo reikmenų kategorija 012 (RT klasifikacija – MaalausRYL 20012). Patentuotas gaminys, FI120542, SE529353.

  10,66 €
 • 2,35 €

  „Antex“ audinio voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą ir tobulą rezultatą. Jais galima paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta sparčiau. Voleliai tinka tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams. Nepalieka plaukelių. Tinka medinių grindlenčių aliejavimui, taip pat durų ir virtuvės furnitūros dažymui.

  2,35 €
 • 15,13 €

  Medinių pirties paviršių apsaugos ir apdailos priemonė su natūraliu vašku. 

  15,13 €
 • 19,54 €
 • 24,97 €

  Du įrankiai viename su dažymo vonele. Šlifuokite ir aliejuokite naudodami tą patį įrankį. Sklandžiai veikiantis fiksatorius leidžia lengvai keisti vieną funkciją kita – nuo šlifavimo pereiti prie aliejavimo. Naudojant naują terasoms skirtą „Anza“ įrankį bus lengva šlifuoti ir aliejuoti net darant tai pirmą sykį ir neturint įgūdžių. Aliejavimo kempinė paskleidžia aliejų plonu bei vienodu sluoksniu ir leidžia išvengti dėmių bei dangos lupimosi. Ji užtikrina didesnį tikslumą – palengvina dengimą kampuose ir prie pat sienų. Padengia dvi lentas vienu metu. Nepalieka plaukelių.

  SVARBU! Rinkinyje nėra šlifavimo lapelių (lapelių su velcro kabliukais rekomenduojami matmenys 80x230 mm).

  24,97 €
 • 10,65 €

  Aukštos kokybės matiniai akriliniai baldų dažai. 

  10,65 €
Rodoma 1 - 8 iš 337 prekių