Įrankių rinkiniai

puslapyje
Rodoma 1 - 8 iš 15 prekių
 • 22,55 €

  Rinkinys skirtas ypač lygiems paviršiams. Puikiai tinka medienos gaminių, baldų ir durų dažymui. Aukštos kokybės teptukai skirti dažų ar lako išlyginimui ir užtikrina labai gerą galutinį rezultatą. Volelis Felt skirtas durims, virtuvės furnitūrai ir baldams, kurių paviršius yra visiškai lygus. Jis užtikrina puikų padengimą ir labai gerą rezultatą. Nepalieka plaukelių. 

  28,19 € 22,55 €
 • 14,47 €

  18cm volelio ir vonelės ir teptuko rinkinys skirtas vidutinio lygumo paviršiams. „Titex“ audinio voleliai užtikrina puikų padengimą ir labai gerą rezultatą. Tinka tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams. Nepalieka plaukelių. Tinka vidaus grindims, sienoms ir luboms dažyti. Tinka matiniams dažams ir grindų lakams. 35mm lenktas teptukas puikiai padės sudėtingose ir sunkiau prieinamose vietose.

  Rinkinį sudaro:

  1. Lenktas trumpas teptukas ANZA ELITE  35 mm 199235

  2. Maxi volelis vidutiniam paviršiui ANZA ELITE Titex 18 cm 550018 

  3. Rankena ANZA ELITE Maxi 18 cm 613018

  4. Vonelė dažams ANZA Maxi 18 cm 621018

  14,47 €
 • 36,64 €

  18cm volelio ir vonelės rinkinys skirtas vidutinio lygumo paviršiams. Puikiai tinka vidaus sienų ir lubų dažymui. „Micmex audinio voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą ir tobulą rezultatą. Jais galima paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta sparčiau. „Elite Pro“ teptukas turi sintetinius šerelius, tinkamus tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams. Dviejų dalių aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi leis pasiekti sudėtingas vietas. Itin stiprios konstrukcijos. Geriausias pasirinkimas dažant grindis, sienas ir lubas.

  45,80 € 36,64 €
 • 45,98 €

  25 cm volelio, rankenos  ir vonelės rinkinys skirtas vidutinio lygumo paviršiams. Puikiai tinka vidaus sienų ir lubų dažymui. „Micmex“ audinio voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą ir tobulą rezultatą. Jais galima paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta sparčiau.

  10cm volelio ir rankenos rinkinys  skirtas nedideliems plotams, kampams. „Elite Pro“ teptukas turi sintetinius šerelius, tinkamus tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams. 

  Dviejų dalių aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi leis pasiekti sudėtingas vietas. Itin stiprios konstrukcijos.

  57,48 € 45,98 €
 • 108,00 €

  25 cm volelio ir rankenos rinkinys skirtas vidutinio lygumo paviršiams. Puikiai tinka vidaus sienų ir lubų dažymui. „Micmex“ audinio voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą ir tobulą rezultatą. Jais galima paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta sparčiau. 10cm volelio ir rankenos rinkinys  skirtas nedideliems plotams, kampams. 

  Nauja, itin talpi (3,3L) „Anza“ dažų vonelė yra labai stabili ir turi ilgą voluojamąjį paviršių, o prireikus perkelti tereikia paimti už rankenos.

  „Elite Pro“ teptukas turi sintetinius šerelius, tinkamus tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams.

  Trijų dalių, 270 cm ilgio, aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi leis pasiekti itin sudėtingas vietas ir greičiau nudažyti didelius plotus. Itin stiprios konstrukcijos.

  135,00 € 108,00 €
 • 43,95 €

  Terasų aliejavimo įrankiai su dažymo vonele. Šlifuokite ir aliejuokite naudodami tą patį įrankį. Sklandžiai veikiantis fiksatorius leidžia lengvai keisti vieną funkciją kita – nuo šlifavimo pereiti prie aliejavimo. Naudojant naują terasoms skirtą „Anza“ įrankį bus lengva šlifuoti ir aliejuoti net darant tai pirmą sykį ir neturint įgūdžių. Aliejavimo kempinė paskleidžia aliejų plonu bei vienodu sluoksniu ir leidžia išvengti dėmių bei dangos lupimosi. 

  Naujas teptukas „Anza Elite Woodcare“ skirtas terasų, bei lauko baldų aliejavimui. Šis teptukas leidžia paimti žymiai daugiau aliejaus nei kiti mūsų teptukai, todėl vienu kartu galite padengti didesnį plotą. 

  Dviejų dalių aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi leis dirbti nepasilenkus ir tausojant nugarą.

  SVARBU! Rinkinyje nėra šlifavimo lapelių (lapelių su velcro kabliukais rekomenduojami matmenys 80x230 mm).

  54,94 € 43,95 €
 • 24,89 €

  Dažų grandiklis su ergonomiška rankena padės pašalinti seną dangą ir atplaišas.

  Anza Platinum lauko teptukas geba paimti ypač daug dažų ir, optimaliai juos paskirstydamas, leidžia nudažyti daugiau ploto su kiekvienu jo panardinimu. Užtikrina nepriekaištingą padengimą ir nepalieka jokių žymių. Turi ergonomišką rankeną su keliomis suėmimo zonomis didesniam tikslumui užtikrinti. Tuo pačiu, mažiau pavargs jūsų riešas bei nugara.

  Wistex“ serijos voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą. Jie ypač patvarūs ir leidžia paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta žymiai sparčiau. Be to, šie voleliai nepalieka plaukelių, todėl rezultatas būna tobulas. 

  31,11 € 24,89 €
 • 74,04 €

  Dažų grandiklis su ergonomiška rankena padės pašalinti seną dangą ir atplaišas.

  Anza Platinum lauko teptukas geba nudažyti daugiau ploto su kiekvienu jo panardinimu. Užtikrina nepriekaištingą padengimą ir nepalieka jokių žymių. Turi ergonomišką rankeną su keliomis suėmimo zonomis didesniam tikslumui užtikrinti. Tuo pačiu, mažiau pavargs jūsų riešas bei nugara. Galima naudoti kartu su prailginimo kotu.

  10cm pločio „Wistex“ serijos voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą. Jie ypač patvarūs ir leidžia paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta žymiai sparčiau. Be to, šie voleliai nepalieka plaukelių, todėl rezultatas būna tobulas. 25cm pločio „RiMax“ audinio voleliai  su rankena užtikrina puikų padengimą ir yra labai patvarūs, nepalieka plaukelių. Tinka tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams.

  Trijų dalių, 270 cm ilgio, aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi leis pasiekti itin aukštas vietas. Itin stiprios konstrukcijos.

  92,55 € 74,04 €
Rodoma 1 - 8 iš 15 prekių