Naujos prekės

Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
 • 1,99 €
  Nauja

  Lako ir beico spalvyną „Timeless“ sudaro 47 įkvepiančios spalvos, žaviai išryškinančios medienos grožį. Šį spalvyną galima naudoti mūsų visoms skaidrioms medienos dangoms – bet kuriam mūsų lakui ir beicui.

  1,99 €
 • 1,99 €
  Nauja

  Medinių fasadų spalvyną sudaro 100 spalvų, leidžiančių pasiekti individualius poreikius atitinkantį žavų rezultatą.

  1,99 €
 • 1,99 €
  Nauja

  Dažyvių spalvyną „Valtti“ sudaro 48 spalvos, puikiai derančios natūralioje aplinkoje ir nepaslepiančios medienos rašto. Medienos apdailos priemonės ne tik suteikia lauke esantiems mediniams paviršiams spalvą, bet ir apsaugo juos nuo aplinkos poveikio.

  1,99 €
 • 1,99 €
  Nauja

  Naujas spalvynas „Deco Grey“ žavi subtiliais pilkais atspalviais, leidžiančiais sukurti nuostabų harmoningą interjerą. Šį spalvyną sudaro beveik 100 pilkų atspalvių: 72 tradiciniai, 15 pusiau skaidrių ir 7 perlamutriniai, skirti dažams „Taika Helmiäismaali“. Specialiai sukurti pilki šio spalvyno atspalviai tinka visiems kompanijos „Tikkurila“ vidaus ir lauko dažams, taip pat dažyvėms, beicui bei lakui spalvinti.

  1,99 €
 • 1,99 €
  Nauja

  Spalvynas „Feel the Color“, kurį sudaro 216 spalvų, padės sukurti tinkamą atmosferą bet kokio stiliaus namams. Šiame spalvyne rasite tiek klasikinių, tiek įkvepiančių interjero akcentams skirtų spalvų. Jis atskleis Jūsų kūrybingumą ir paskatins atnaujinti savo namų interjerą.

  1,99 €
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių