Tikkurila Valtti Plus Complete (2.5l)

Tikkurila Valtti Plus Complete (2.5l)

Itin patvari šilko matiškumo lauko medienos dažyvė. Yra iš anksto paruoštų spalvų, išryškinančių natūralų medienos grožį bei raštą.

  • Ypač patvari apsauga – iki 12 metų. Technologija „Triple Resin System“ užtikrina ypatingą atsparumą klimato poveikiui.
  • Patvarios spalvos. Du UV spindulių filtrai užtikrina ypač didelį atsparumą kenksmingam UV spindulių poveikiui.
  • Greitai džiūsta. Nudažysite per 1 dieną – kitą sluoksnį galima dengti po 2 val.
  • Ekonomiška. litru dažyvės nudažysite itin didelį plotą – iki 18 m². 

Skirta fasadams, rąstams, tvoroms, durims, lauko baldams, pavėsinėms, langų rėmams ir medinėms kiemo ir sodo konstrukcijoms

Daugiau informacijos

Kiekis:

27,20 € su PVM

Ekrane rodomi atspalviai yra sukurti elektroniniu būdu. Jie neatstoja realių spalvų modelių, nes spalvos suvokimas priklauso nuo paviršiaus, kuriame yra atspalvis, blizgumo, apšvietimo bei kitų veiksnių. Visada rinkitės atspalvį iš spalvyno, kurį galite gauti parduotuvėje. Nepamirškite, kad geriausiai atspalvį pasirinksite toje aplinkoje, kurioje planuojate dažyti.

DAŽŲ KIEKIO SKAIČIUOKLĖ

Dažomo paviršiaus matmenys
m
m
1 m²
Dažų išeiga, kai paviršius...
1L = iki 18
1L = iki 12.6
Dažymas
Kokio dažų kiekio reikia, kai paviršius...

Rekomenduojamas kiekis yra apytikslis. Reali išeiga priklauso nuo dažomo paviršiaus rūšies, būklės, įgeriamumo bei lygumo, dažymo būdo ir pasirinktos spalvos.

Dažniausiai dažai (bazė) užpildo 90 proc. pakuotės tūrio, todėl, kad dažų nepritrūktų, rekomenduojame pirkti šiek tiek didesnį kiekį nei apskaičiavo skaičiuoklė.