Fasado dažymo įrankių rinkinys ANZA

Dažų grandiklis su ergonomiška rankena padės pašalinti seną dangą ir atplaišas.

Anza Platinum lauko teptukas geba nudažyti daugiau ploto su kiekvienu jo panardinimu. Užtikrina nepriekaištingą padengimą ir nepalieka jokių žymių. Turi ergonomišką rankeną su keliomis suėmimo zonomis didesniam tikslumui užtikrinti. Tuo pačiu, mažiau pavargs jūsų riešas bei nugara. Galima naudoti kartu su prailginimo kotu.

10cm pločio „Wistex“ serijos voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą. Jie ypač patvarūs ir leidžia paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta žymiai sparčiau. Be to, šie voleliai nepalieka plaukelių, todėl rezultatas būna tobulas. 25cm pločio „RiMax“ audinio voleliai  su rankena užtikrina puikų padengimą ir yra labai patvarūs, nepalieka plaukelių. Tinka tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams.

Trijų dalių, 270 cm ilgio, aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi leis pasiekti itin aukštas vietas. Itin stiprios konstrukcijos.

Kiekis:

74,04 € su PVM

vietoj 92,55 €

Pakuotės turinys

 • 14,81 €
  1 x

  Greičiausias lauko teptukas geba paimti ypač daug dažų ir, optimaliai juos paskirstydamas, leidžia nudažyti daugiau ploto su kiekvienu jo panardinimu. Užtikrina nepriekaištingą padengimą ir nepalieka jokių žymių. Turi ergonomišką rankeną su keliomis suėmimo zonomis didesniam tikslumui užtikrinti. Tuo pačiu, mažiau pavargs jūsų riešas bei nugara. Galima pritvirtinti teleskopinį kotą. Turi praktišką dėklą, neleidžiantį teptukui išdžiūti iki 2 savaičių.

  14,81 €
 • 4,10 €
  1 x

  „Wistex“ audinio voleliai užtikrina nepriekaištingą padengimą. Jie ypač patvarūs ir leidžia paimti itin didelį kiekį dažų, tad darbas vyksta sparčiau. Tinakami tinkuotiems paviršiams ir neobliuotai medienai. Voleliai tinka tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams. Nepalieka plaukelių.

  4,10 €
 • 4,14 €
  1 x

  „RiMax“ audinio voleliai užtikrina puikų padengimą ir yra labai patvarūs, be to, leidžia pasiekti gerą rezultatą, nes nepalieka plaukelių. Tinka tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams. Rekomenduojama visiems vidaus darbams.

  4,14 €
 • 6,74 €
  1 x

  Plastikinis kibiras dažams su grublėta vidine sienele. Kibiro talpa: 14L.

  6,74 €
 • 4,48 €
  1 x

  Apvali ergonomiška rankena turi minkštas 2 suėmimo zonas. Galima pritvirtinti teleskopinį kotą, kuris leidžia pasiekti aukščiau, tad sutaupo laiko ir neapkrauna pečių bei nugaros. Turi plieninį strypą su 2 volelį fiksuojančiais guoliais jo šonuose.

  4,48 €
 • 3,04 €
  1 x

  Apvali ergonomiška rankena turi minkštas 2 suėmimo zonas. Galima pritvirtinti teleskopinį kotą, kuris leidžia pasiekti aukščiau, tad sutaupo laiko ir neapkrauna pečių bei nugaros. Turi plieninį strypą. Rankenos ilgis: 30cm.

  3,04 €
 • 30,82 €
  1 x

  Trijų dalių aliuminis teleskopinis kotas su ergonomiška rankena ir fiksatoriumi. Itin stiprios konstrukcijos. Geriausias pasirinkimas dažant grindis, sienas ir lubas.

  30,82 €
 • 5,92 €
  1 x

  Dažų grandiklis su ergonomiška rankena padės pašalinti seną dangą ir atplaišas. Dvipusė geležtė, 50mm pločio. Pakaitinės geležtės kodas: 661550.

  5,92 €