Baldų dažymo įrankių rinkinys ANZA

Rinkinys skirtas ypač lygiems paviršiams. Puikiai tinka medienos gaminių, baldų ir durų dažymui. Aukštos kokybės teptukai skirti dažų ar lako išlyginimui ir užtikrina labai gerą galutinį rezultatą. Volelis Felt skirtas durims, virtuvės furnitūrai ir baldams, kurių paviršius yra visiškai lygus. Jis užtikrina puikų padengimą ir labai gerą rezultatą. Nepalieka plaukelių. 

Kiekis:

18,06 € su PVM

vietoj 22,58 €

Pakuotės turinys

 • 4,14 €
  1 x

  Tinka durims ir medžio dirbiniams dažyti. Geba kaskart paimti daug dažų ir užtikrina labai gerą galutinį rezultatą. Turi itin patvarią kietmedžio rankeną. Visi serijos „Elite Pro“ teptukai turi sintetinius šerelius, tinkamus tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams nerūdijančio plieno šerelių įtvarą bei kietmedžio rankeną.

  4,14 €
 • 9,54 €
  1 x

  Teptukas skirtas dažų ar lako išlyginimui ir užtikrina labai gerą galutinį rezultatą. Teptukas turi sintetinius šerelius, tinkamus tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams bei poliruoto metalo šerelių įtvarą, rankena iš beržo.

  9,54 €
 • 4,38 €
  1 x

  10cm volelio ir vonelės rinkinys skirtas ypač lygiems paviršiams. Puikiai tinka medienos gaminių, baldų ir durų dažymui. Veltinio voleliai užtikrina puikų padengimą ir labai gerą rezultatą. Tinka tiek vandeniniams, tiek aliejiniams dažams. Nepalieka plaukelių. Rekomenduojami laivams, medžio dirbiniams, durims ir virtuvės furnitūrai dažyti.

  4,38 €